Live streaming

Tiskové konference

Nedovoluje Vám situace vytvořit tiskovou konferenci za přítomnosti novinářů anebo s ní chcete jen zvětšit dosah na svých sociálních sítích nebo na webu? Právě k tomu lze využít moderní přímý přenos. Novináři nebo ostatní diváci mohou pokládat své dotazy přes chat či Slido, v přenosu Vám přehrajeme videa, loga partnerů, prezentaci nebo jakýkoliv jiný audiovizuální materiál. Vyzkoušejte moderní a profesionální formu tiskové konference!

Webináře

Chystáte se vytvořit školení pro Vaše diváky, klienty, partnery v online prostředí? Tím pravým způsobem, jak se spojit s cílovým publikem a v reálném čase odpovídat na dotazy, může být livestream.

Konference

Pořádáte virtuální či hybridní konference nebo se jich účastníte? Vyzkoušejte přímý přenos na svých sociálních sítích nebo webu. Řečníci se do přenosu mohou připojit i vzdáleně pomocí platforem pro videohovory (Microsoft Teams, Google Meet, Zoom, Skype aj.), divákům zobrazíte svou prezentaci, jmenovky účastníků nebo přehrajete hotové video. Vše připravíme na míru Vašim požadavkům i včetně grafických návrhů.

Koncerty

Máte kapelu a chcete divákům dopřát trochu své muziky? Napište nám. Dorazíme za Vámi a na klíč pro Vás odvysíláme celý koncert. Připravíme grafiku, která se může v průběhu koncertu objevovat. Zároveň koncert zaznamenáme a Vy pak můžete nahrávku dál využívat pro své vlastní potřeby.